Zabieg powiększenia ust

5 stycznia 2016

zabieg powiększania ustJeszcze niedawno powiększanie ust było kojarzone jako kaprysy filmowych gwiazd. Czasy jednak mocno się zmieniły i duże usta stają się pragnieniem praktycznie każdej kobiety. Nie ma w tym nic dziwnego, szczególnie że jak się okazuje duże usta Angeliny Jolie uważane są za jedne z najbardziej seksownych naszego świata.

Usta są wizytówką całej naszej twarzy i na nich będzie się skupiał wzrok, a dla mężczyzn jest to element pobudzający wyobraźnię. W ostatnich latach rośnie liczba osób, które zainteresowane są zabiegami związanymi z poprawą kształtu ust. Pacjentki mogą korzystać z wielu różnych propozycji w tym zakresie i jeśli wybiorą dobrych specjalistów mogą oczekiwać naprawdę świetnych efektów.

Najbardziej popularne rozwiązanie to prawdopodobnie użycie kwasu hialuronowego, który będzie dawał efekt przynajmniej na kilka miesięcy. Czasami stosuje się także specjalny preparat, który ma wbudować się w tkanki i dzięki temu efekt ma pozostać praktycznie na stałe. Cały zabieg nie jest szczególnie trudny, odbywa się po znieczuleniu specjalną maścią. Czasami stosuje się silne znieczulenie, gdy jest tak potrzeba.

Typowy zabieg opiera się na kształtowaniu ust przez wprowadzenie odpowiedniego preparatu. Samo wkłuwanie nie będzie bolesne, ale na pewno wygląda to nieciekawie. To jak wkłuwana jest igła zależy od lekarza i tego jaki efekt pacjentka będzie chciała osiągnąć. Po wprowadzeniu preparatu wykonuje się masaż warg, dzięki czemu są one konkretnie ułożone.

Zabieg zamyka się w ciągu pół godziny. Po kilku godzinach miną wszystkie niedogodności z nim związane. Najlepiej jednak wziąć kilka dni urlopu, by unikać słońca czy mrozu w zależności od pory roku. Zabieg można powtarzać, ale czasami warto także poczekać z tym nieco dłużej. Dużo tak naprawdę zależy gdy chodzi o efekty od tego jaki będzie naturalny wygląd ust, ponieważ to będzie determinowało całą skuteczność takiego zabiegu. Nie powinno się z niego korzystać w okresie ciąży, miesiączki czy po zażyciu niektórych leków.