Najlepsze dzwonki na komórkę, które rozczarują nie tylko szefa!Najlepsze dzwonki na komórkę, które rozczarują nie tylko szefa!

1. Dzwonek imitujący obudowę budzika

Jeśli chcesz wprawić swojego szefa w osłupienie i niezadowolenie, wybierz dzwonek, który będzie imitował dźwięk budzika. Każdy rano będzie przekonany, że jest już czas do pracy, a tymczasem to tylko Twój telefon dzwoni w tak irytujący sposób. To z pewnością spowoduje, że Twój szef rozczaruje się i poczuje ulgę, że to nie on musi wstawać o tej wczesnej porze.

2. Dźwięk walenia w klawiaturę

Jeżeli jesteś fanem komputerów i spędzasz dużo czasu przed monitorem, warto wybrać dzwonek, który naśladuje dźwięk walenia w klawiaturę. Twój szef, myśląc, że jesteś zbyt zajęty pracą i piszesz ważne dokumenty, będzie zaskoczony, gdy zobaczy, że to tylko Twój telefon dzwoni. Przekonasz go, że masz bardzo trudne zadanie do wykonania, dlatego Twoje oczekiwania wobec Ciebie powinny być obniżone.

3. Dźwięk odkurzacza

Nie ma nic bardziej irytującego niż dźwięk odkurzacza, zwłaszcza gdy jesteś w pracy. Wybierz dzwonek, który będzie dokładnie imitował ten dźwięk. Twój szef z pewnością będzie rozczarowany, gdy usłyszy ten dźwięk w biurze. Będzie miał wrażenie, że oprócz swoich obowiązków, musi jeszcze sprawować nadzór nad sprzątaniem. Może to spowodować, że zrozumie, jak wiele czasu i wysiłku poświęcasz na pracę, i będzie bardziej wyrozumiały wobec Ciebie.

4. Dzwonek z wyciem syreny policyjnej

Jeden z najbardziej irytujących dźwięków to wycie syreny policyjnej. Wybierz dzwonek, który będzie imitować ten dźwięk. Twój szef z pewnością nie będzie zadowolony, gdy usłyszy ten dźwięk w biurze. Spowoduje to, że znajdzie się w stanie niepokoju i rozstroju, nie mogąc skupić się na swojej pracy. Może to sprawić, że doceni, jak wiele stresu i presji przeżywasz każdego dnia w pracy, co może skutkować większym zrozumieniem ze strony szefa.Udostępnij

Popularne posty

Tagi